Lyžování v italských Alpách

Itálie patří mezi země, které jsou turisty vyhledávány celoročně. Na rozdíl od exotických krajů však má co nabídnout jak obdivovatelům historických památek, tak také milovníkům nic nedělání a povalování se u moře.

Itálie pro každého

Na své si zde přijdou i ti, kteří se rádi oddávají vysokohorské turistice a v neposlední řadě zde mají výborné podmínky lyžaři. Právě lyžařská střediska se v současné době plní k prasknutí. Italské Alpy jsou vedle rakouských Alp nejvyhledávanějšími místy, kam se čeští lyžaři vydávají. Mezi nejznámější lyžařská střediska se řadí Livigno, které je zajímavé jak pro milovníky sjezdového lyžování, tak také pro běžkaře. V italských Dolomitech je pak nejvyhledávanější oblastí Val di Fiemme, které je ideální pro strávení rodinné dovolené. Nachází se zde mnoho lyžařských školiček, ale také modré a červené sjezdovky. Pokud se rozhodnete pro cestu do italských Alp, pak se můžete poohlédnout po nabídce eurovíkend Itálie. Díky dobré dopravní dostupnosti stačí vyjet v noci a ráno můžete už stát na svahu a prožít víkend plný aktivního lyžování. Nezapomeňte si dát ani některou ze zdejších specialit v občerstvovacích zařízeních.

Vyberte si eurovíkend podle vlastních představ

Eurovíkendy patří v poslední době k velmi populárním aktivitám. Ne každý má během roku možnost strávit dva týdny v zahraničí, ale eurovíkend je dostupný pro každého. Navíc eurovíkendy nejsou ani nijak finančně náročné. Nabídku levných eurovíkendů můžete najít na stránkách www.firmanazazitky.cz/levne-eurovikendy/. Allegria vám umožní poznat evropská města za příznivou cenu. Stačí si jen vybrat zemi, která by vás lákala a zakoupit univerzální voucher, který zahrnuje ubytování pro dva v hotelu dle vlastního výběru. Nabídka dostupných hotelů je opravdu široká, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali. Eurovíkend si můžete dopřát kdykoliv během roku.