Levné ubytování v Pasekách nad Jizerou

Rádi byste si vyrazili na hory? Krkonoše nabízí skvělou příležitost pro lyžaře v zimě, i pro turisty v letních měsících. Po celý rok zde najdete zajímavá místa a zážitky, které si můžete užít. Velmi zajímavým místem v Krkonoších jsou Paseky nad Jizerou. Najít zde můžete dostatek pamětihodností i příležitosti k turistice a sportu. Známé a oblíbené je místní lyžařské středisko. Výhodná je zejména dostupnost tohoto areálu – již za dvě hodiny zde dorazíte například z Prahy. Vyzkoušet si můžete deset kilometrů udržovaných sjezdových tratí různé náročnosti. Areál je vhodný také pro snowboardisty. Příjemně vás také překvapí ceny. V létě si naopak můžete projít řadu zajímavých turistických tras.

Jestliže se rozhodnete pro delší dovolenou, s ubytováním Paseky nad Jizerou vám pomůže internetový vyhledávač. Tato lokalita nabízí široké spektrum ubytování nejrůznějšího druhu. Kdo dává přednost horským chatám a chatkám si jistě vybere z bohaté nabídky. Toto ubytování je oblíbené zejména na Silvestra. Mnoho lidí se rozhodne oslavit příchod nového roku na horách a horské chaty nabízí romantiku. Kdo je však zvyklý na své pohodlí, dá přednost útulnému hotelu či penzionu. Zde se nemusíte o nic starat a máte i své pohodlí. Velmi oblíbené jsou malé útulné penziony, které obklopuje romantická příroda.

Takový je i penzion Šablatura. Penzion nabízí ubytování pro 14 osob s možností přistýlky. Když se tedy rozhodnete udělat si výlet na hory s rodinou a přáteli, budete mít soukromí. K dispozici jsou dvě kuchyně, televize se satelitem, krbová kamna, lyžárna, atd. Když si budete chtít odpočinout po náročném dni, můžete využít zdejší sauny. Rezervaci můžete provést elektronicky nebo telefonicky. Všechny důležité informace naleznete na internetové adrese http://www.pension-sablatura.cz/. Ať už se vydáte na hory v létě nebo v zimě, vždy se vám tady bude líbit.