Levné lakování kovových ploch

Vlastníte výrobní firmu a právě hledáte partnera, který by vám pomohl s lakováním kovových ploch? Nejkvalitnějším způsobem lakování je v současnosti práškové lakování. Tento způsob úpravy nejen kovových povrchů má dlouhou životnost, je odolný vůči poškrábání i dalším vlivům prostředí a je také ekonomicky výhodný. Zastánce životního prostředí také jistě potěší, že se jedná o ekologický způsob lakování. Lakovat můžete nechat nejen kovové plochy a povrchy, ale tak další materiály – jako je plast, dřevo atp. Aby byl celý proces práškového lakování úspěšný, je důležité mít nejen kvalitní práškové barvy, ale také moderní výrobní proces. Práškové barvy je nutné skladovat dle předem daných podmínek.

Práškové lakování však není úplnou novinkou. Poprvé jsme se s ním mohli setkat již v polovině minulého století. Od těch dob se však celý proces značně zjednodušil a zmodernizoval. Vyvinuto bylo několik druhů práškových barev – pro použití v interiérech, exteriérech, atp. Nejširší využití mají práškové barvy v průmyslových odvětvích. Vybrat konkrétní typ práškové barvy pro vaše účely vám pomůže specialista. Práškové lakování si můžete vyzkoušet i doma, jestliže ale chcete dosáhnout profesionálních výsledků, je lepší obrátit se na specializovanou práškovou lakovnu. Zde mají mnoho zkušeností s lakováním různých povrchů.

Největší práškovou lakovnou v Evropě je prášková lakovna Albixon. Najdete ji v České republice, jejich služeb však využívá i řada zahraničních klientů. Nejvíce zahraničních klientů pochází z našich sousedních zemí – Německa a Rakouska. Pro ty jsou připraveny speciální internetové stránky www.pulverlackierwerk.de. Celý výrobní proces je zde podroben přísným normám. Také z tohoto důvodu je kvalita práškového lakování u společnosti Albixon jedinečná. Prášková lakovna Albixon je držitelem také řady certifikátů kvality. Využít můžete také speciální linky Decoral.