Letní akce a slevy ve Sparkys

 

Království hraček Sparkys vám přináší spoustu zábavy pro děti i pro celou rodinu. Abyste si v létě užili sluníčka a zábavy hlavně venku, čeká na vás několik akčních nabídek, díky kterým si zpestříte prázdninové dny.


  • Akce na doplňky Cool Club 1+1 zdarma! Trendy dětské oblečení a doplňky značky Cool Club by měl mít každý frajer v okolí. Proto můžete až do 31. 8. 2020 využít akci na doplňky této značky a udělat si dvojnásobnou radost. Stylovou kšiltovku nebo sluneční brýle si vyberou kluci i holky.

  • Akce na paddleboardynaprosto bezkonkurenční slevy můžete nyní využít na paddleboardy, se kterými se stane každý pobyt u vody maximálně dobrodružnou záležitostí. Užijte si něco nového, protáhněte tělo a zažijte spoustu zábavy. Vysoké slevy platí do 31. 8. 2020.

  • Sleva až 60 % na skákací hrady: pokud chcete před vašimi dětmi opravdu zazářit a vykouzlit jim pohádkovou zábavu nejen během oslav, využijte obrovské slevy na skákací hrady. Děti si užijí společnou zábavu, pohyb a spoustu legrace. Akce trvá do 31. 8. 2020. 

 

Užijte si akční nákupy a objevte svět Sparkys, díky kterému dětem vždy vykouzlíte úsměv na tváři.