Kvalifikační kurzy zvyšují šanci pro pracovní uplatnění

Rádi byste zvýšili Vaše pracovní možnosti a uvažujete o navštěvování kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách? Pak je pro Vás jasnou volbou vzdělávací centrum Seduca, která tento kurz nabízí hned v několika městech České republiky. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v hlavním městě České republiky bude zahájen 12. února a očekávané ukončení kurzu je plánováno na 1. dubna 2016. Tento kvalifikační kurz se bude konat v pátky od 14:00 do 19:15 a v sobotu pak od 9:00 do 15:00. Výuka se uskuteční v Domově pro seniory Háje na ulice K Milíčovu.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha je rozdělen na teoretickou a praktickou část. Celkem pak kurz obsahuje 152 hodin. Na konci kurzu je nutné vykonat závěrečnou zkoušku. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách plně odpovídá zákonu 108/2006 Sb. a je určen všem, kteří pracují nebo se ucházejí o zaměstnání v sociálních službách. Dále je tento kurz vhodný pro ty, kteří vykonávají přímou obslužnou péči, základní výchovnou nepedagogickou činnost, pečovatelskou činnost a další činnosti pod dohledem sociálního pracovníka. Přihlášku stejně jako ostatní důležité informace naleznete na této webové adrese www.seduca.cz/kontakt.

Také Vzdělávací centrum Seduca sídlící ve Zlíně nabízí možnost absolvování kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách Zlín. Každý uchazeč, který by rád navštěvoval tento kurz, by měl být starší osmnácti let, měl by mít ukončeno základní vzdělání a prokázat trestní bezúhonnost. Důležitá je také zdravotní způsobilost. Dalšími městy, kde vzdělávací centrum Seduca pravidelně koná své kurzy je Brno, Jeseník, Pardubice, Havlíčkův Brod ale i Hradec Králové nebo Kyjov.