Korálky a šperky z fimo hmoty

Zajímá Vás fimo hmota a výrobky z ní? Fimo hmota se rozděluje do tří skupin. Fimo hmota klasik, fimo hmota Soft a fimo hmota Effect. Fimo hmota klasik má mnoho barevných odstínů, vyznačuje se vysokou stálostí barev a také neměnnou vyrobeného tvaru. Vytvrdíte jí v troubě při teplotě 110 stupňů Celsia. Fimo hmota Soft se také vyrábí v různých barvách a její zpracování je velmi jednoduché, a vytvrdnutí je stejné jako u fimo hmoty klasik. Fimo hmota Effect je jako předchozí dvě také dostupná v mnoha barvách, navíc ale poskytuje také pět různých efektů. Efektů jako je třpytivost, průsvitnost, fosforescence, metalíza a imitaci kamene. Fimo hmoty můžete různě spojovat a vytvářet různé zajímavé předměty.

Nejvíce oblíbené jsou korálky vyrobené z fimo hmoty. Na internetu najdete spoustu zajímavých nápadů, jak vyrobit zajímavé a pestré korálky. K výrobě budete potřebovat i korálky komponenty. Korálky komponenty jsou třeba zapínání a navlékací šňůrky. Vyrobíte si krásný a jedinečný šperk, který nikdo jiný nemá a za velmi pěkné peníze. Výroba takového šperku z fimo hmoty je velmi levná. Po vytvarování předmětu, stačí fimo hmotu zapéct a po vychladnutí přetřít lakem.

Skleněné korálky jsou skvělým doplňkem k vámi vyrobeným korálkům. Skleněné korálky a Vaše korálky Vám vytvoří doplněk, který budou všichni obdivovat.