Knihy Dobrovský přináší slevy na oblíbené tituly

 

Všichni milovníci krásných a poutavých knih zbystřete! V těchto dnech až do 6. 5. 2020 můžete využít několik jedinečných akcí, které přináší Knihy Dobrovský. Abyste si doplnili další oblíbená témata knih nebo autory, můžete využít následujících akcí, které běží.


 

  • Kuchařky 1 + 2 zdarma: zažeňte hlad jako požitkář a hýčkejte své chutě s novou kuchařkou! Pokud se Vám doma stále nedaří uspokojit specifické chutě, nezoufejte nad zavřenými restauracemi a výtečná jídla si začněte vařit u vás doma! V košíku se vám automaticky cena upraví a dvě nejlevněší kuchařky máte zdarma.

  • Nejčtenější knihy současnosti v akci 1 + 1 zdarma: knihy, které spojuje extrémní čtivost a neutuchající napětí. Ponořte se do napínavé knihy a starosti všedího dne hoďte za hlavu.

  • Klenoty světové literatury za neuvěřitelných 99,- Kč: najdete zde světovou knižní klasiku a klenoty z "odeonek". Takže pokud je milujete i vy, najdete zde opravdové klenoty.


Vužijte jedinečné slevy a akce na nové knihy, které Knihy Dobrovský svým zákazníkům přináší. Dopřejte si chvíli odpočinku tak, jak to máte rádi.