Kde koupit automyčku aut za rozumný peníz?

Zvažujete rozšíření služeb ve Vašem pneuservise a rádi byste klientům nabídli mytí jejich aut ve kvalitní myčce aut? Společnost BKF CarWash vyvinula modulární mycí boxy, které splní očekávání i toho nejnáročnějšího majitele automobilového vozidla.

Kam umístit myčku aut BKF CarWash?

Automyčky BKF CarWash byly navrženy tak pro lokality s nízkou až středně velkou intenzitou mytí auto. Za taková místa jsou považovány především menší až středně velké obce. Jsou hojně využívány jako doplňkové služby venkovských provozoven, provozoven u prodejen, čerpacích stanic, stanic technické kontroly i výše zmíněných pneuservisů. Bezkontaktní mycí boxy se těší čím dál tím větší oblibě a bylo škoda takovou službu neposkytnout Vaším zákazníkům. Automyčky od společnosti BKF CarWash lze, jak pronajmout, tak pořídit do osobního vlastnictví. Nabídka společnosti BKF CarWash obsahuje plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF. Více informací najdete zde bkfcarwash.cz

Proč právě myčku aut BKF CarWash?

Automyčky společnosti BKF CarWash jsou vybaveny pěti základními mycími programy, které se postarají o důkladné odstranění nečistot. Veškerá péče o auta probíhá za aplikace šetrných chemikálií a změkčené a demineralizované vody. Jako bonus je možné použít volitelný mycí program pro postřik ráfků. Za aplikace čisticího prostředku jsou odstraněny nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Mytí aut v automyčkách společnosti BKF CarWash přináší také mnohé další výhody. Mezi nimi se vyjímá především možnost čerpání výhod z BKF věrnostního programu a bezhotovostní platba. To vše můžete poskytnout, jestliže se rozhodnete pro pořízení BKF CarWash.