Kam za cenově výhodnými zážitky?

Už se nemůžete dočkat, až se v kalendáři objeví Vaše dovolená a Vy si v klidu vychutnáte zasloužené volno? Možná jste si naplánovali dovolenou s rodinou či přáteli, nebo se chystáte prožít pár dní s vnoučaty na chalupě. Během dovolené si však můžete dopřát také něco skutečně netradičního. Právě léto nabízí skvělou příležitost ke splnění dávných snů.

Volní jako ptáci ve větrném tunelu

Hranice Vaší odvahy můžete posunout již tuto dovolenou. Jedinečnou příležitost k tomu poskytuje pobyt ve větrném tunelu v Letňanech. V Praze byla před několika lety postavena první „Hurricane Factory“ aréna, jenž umožňuje zájemcům zakusit, jaké to je lítat volně jako pták. Zároveň si vyzkoušíte omamný pocit z volného pádu. Proud vzduchu se pohybuje o rychlosti až 280 km za hodinu. Po skončení letu si budete moci společně s instruktorem prohlédnout video záznam. Instruktor Vám k tomu podá podrobný rozbor. Zážitek je vhodný také pro osoby mladší osmnácti let. Nemáte-li zatím promyšlen žádný dárek k narozeninám, můžete bez obav sáhnout po tomto originálním zážitku. Inspiraci na další dárky k vysvědčení najdete zde www.firmanazazitky.cz

Kde se v Česku naučit surfovat na prkně?

Mnozí si letní dovolenou nedovedou představit bez pobytu u moře. Zlatavě se třpytící písečná pláž, teplé slunečné paprsky i možnost koupání v moři zní více než lákavě. Dovolená u moře však rozhodně nemusí znamenat pouze válení se na lehátku a občasné svlažení. Můžete ji spojit třeba se surfování na mořských vlnách. Nácvik k tomu Vám poskytne Surf aréna, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte indoor surfing. Surf aréna je vybavena technologií umožňující zažít surfování na opravdové vlně. Nenechávejte se dlouho pobízet a užijte si Vaši dovolenou plnými doušky.