K bazénu zastřešení zdarma

Rádi byste si pořídili bazén a užívali si vodních hrátek v soukromí a bezpečí vaší zahrady? Potom jaro patří k nejideálnějším měsícům k jeho nákupu. V březnu navíc mnohé prodejny nabízí akční nabídky, váš bazén tedy koupíte mnohem levněji nebo k němu dostanete jako bonus zastřešení zdarma. Stačí si jednoduše sjednat schůzku. Prodejce vám rád věnuje dostatečné množství času na to, abyste zvážili všechny modely bazénů, akční nabídky a poradili se na nejvhodnější variantě pro vás.

 

Největším prodejcem bazénů na českém trhu i po celé Evropě vůbec je společnost Albixon a.s. V oblasti výroby a zastřešení bazénů působí již přes 20 let a ve vlastním vývojovém středisku neustále vyvíjí nové produkty s vyšší kvalitou, bezpečností, funkčností a designem. Společnost má k dispozici i vlastní práškovou lakovnu, zastřešení bazénu tedy může vyrobit v různých odstínech. Na lince Decoral je navíc možné bazén dekorativně nalakovat 3D vzory se strukturou dřeva, žuly nebo mramoru.

 

A jaký bazén si můžete zvolit? Nabízí se samonosné nebo přelivové bazény vyrobené z revolučního materiálu Albistone, fóliové zapuštěné nebo laminátové bazény či bazény nadzemní. Jednotlivé modely se od sebe liší velikostí, tvarem, mechanickou odolností, pevností a stálobarevností. Více informací o všech typech bazénů naleznete na oficiálních internetových stránkách společnosti Albixon a.s. http://www.albixon.cz/bazeny/. V e-shopu vás jistě zaujme nejeden model bazénu a pospíšíte-li si s nákupem, dostanete slevu nebo tolik příjemné zastřešení bazénu zdarma. Proto neváhejte, nabídka je časově omezená.