Jarní obnova interiéru Vašeho automobilu

Jaro se hlásí o slovo už nejen v kalendáři, ale také počasím a právě toto roční období láká řidiče k častějšímu řízení. K pohodlnějšímu cestování autem poslouží autopotahy od Vopi. V nabídkovém katalogu od Vopi najdete dva typy autopotahů. Pro univerzální autopotahy i autopotahy šité na míru je charakteristická kvalita materiálu i precizní šití. Společnost Vopi doporučuje použít univerzální autopotahy i do vozů s bočními airbagy. U autopotahů u Vopi si oblíbíte rozmanitost motivů, materiálů i barev. Univerzální autopotahy si můžete vybrat v našem internetovém obchodě na této webové stránce www.vopi.cz/univerzalni-autopotahy/.

V nabídkovém katalogu najdete také ochranné potahy, které mohou použít, jak amatéři, tak profesionálové při opravě či úpravě motoru. Univerzální autopotahy do Vašeho automobilu můžete u Vopi koupit za velmi příznivou cenu. Přesné autopotahy na míru si můžete objednat prostřednictvím konfigurátoru. Všechny autopotahy byly vyrobeny v České republice tak, aby odpovídaly požadavkům i těch nejpřísnějších bezpečnostních kritérií.

Přesné autopotahy na mírujsou obvykle vyrobeny celé z kvalitních látek. Jejich obrovskou výhodou je, že skvěle kopírují tvar sedadel vozu. Navíc u nich při výrobě dochází k podvrstvení molitanem či vatelínem. Také opatření mřížkou přispívá k maximální pohodlnosti.

Interiér Vašeho automobilu můžete na jaře obměnit také pomocí autokoberců, které rovněž můžete za příjemnou cenu koupit u Vopi. Gumové autokoberce nejrozšířenějších automobilových značek je možné získat velmi rychle, neboť je máme stále skladem. Textilní autokoberce vyrábíme na míru podle značky automobilu.