Jak být znovu v novém roce fit za málo peněz?

Trápí Vás v poslední době čím dál tím častěji potíže se zažíváním? Dříve než vyhledáte odbornou lékařskou pomoc, můžete vyzkoušet výživový program Metabolic balance.

Znovu fit se Zdravou výživou Praha

Zdravá výživa Praha je jednou z cest, jak se dostat znovu do dobré kondice a přitom vyřešit trvalé problémy s hmotností. Snad každou ženu čas od času přepadne myšlenka, že je na čase zhubnout nějaké to kilo navíc. Přidají-li se k tomu zdravotní potíže, je nejvyšší čas věnovat svému zdraví zvýšenou pozornost. Ačkoliv samotný název www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/ vypadá více než děsivě, bylo by velkou chybou myslet si, že k vyřešení těchto potíží vede pouze drastické hladovění. Spíše naopak. Společně s výživovými poradci najdete takovou cestu, aby Vašemu zažívacímu systému vyhovovala co nejvíce. Metabolismus každého z nás funguje zcela odlišně, a proto je více než žádoucí, aby se k němu přistupovalo s individuálním přístupem.

Co nabízí fyzioterapie Praha 6?

Výživoví poradci Centra trvalého zdraví Cordeus pro Vás připraví individuální plán, který bude vytvořen právě Vám na míru. Výživový program Metabolic balance si klade za cíl pomoci lidem s úpravou látkové výměny a především docílit snížení tělesné hmotnosti. Díky vlastnímu jídelníčku bude mít jasnou představu o tom, co je potřeba v jakou denní dobu jíst, abyste se dostala co nejdříve do dobré kondice. Návštěvu Centra trvalého zdraví Cordeus můžete spojit také s návštěvou fyzioterapie Praha 6. Jedině s profesionálními fyzioterapeuty se můžete zbavit dlouhodobých bolestí pohybového aparátu. Na základě pečlivého fyzioterapeutického ošetření bude zajištěna obnova a posílení pohybového aparátu, mobilizace kloubů i náprava svalových disbalancí. Součástí je také nácvik pohybových stereotypů.