Indoor skydiving Vám přiblíží pocit volného létání

Láká Vás představa letos v létě zažít něco opravdu vzrušujícího? Možná je na čase udělat si čas na indoor skydiving a užít si dech beroucí pocit z volného pádu bez padáku na zádech.

Zpestřete si léto indoor skydivingem

Právě indoor skydiving můžete vyzkoušet v první skydiving aréně v České republice i široko daleko ve východní Evropě. V indoor skydiving aréně proudí vzduch o rychlosti až 280 km za hodinu. Při indoor skydivingu si budete připadat volní jako ptáci a budete chtít zažít omamný pocit z létání znovu a znovu. Pocit z volného pádu, který tento zážitek doprovází, lze připodobnit k létání na jakémsi vzduchovém polštáři. Pocity se blíží mnohem více skutečnému létání. Jen je poněkud hlučnější a větrnější. Během dvou hodiny zažijete to, co neodmyslitelně patří k povolání profesionálního parašutisty. Před samotným létáním Vám bude zapůjčeno ochranné oblečení a poskytnuta podrobná instruktáž. Poté pod dohledem zkušeného instruktora okusíte schopnost létání a na závěr zhlédnete s instruktorem video záznam doprovázený rozborem. Voucher na indoor skydiving můžete již dnes pořídit zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving-2

Kam pro netradiční dárek?

Na internetovém portále Firmy na zážitky však najdete také mnohé další vzrušující zážitky, které můžete prožít buď sami, nebo s někým, kdo stejně jako Vy miluje adrenalin. K takovým zážitkům bezpochyby patří hoverboard, flyboarding i možnost stát se na zkoušku pilotem vírníku. Tyto zážitky lze věnovat Vaším nejbližším také jako netradiční dárky k nejrůznějším příležitostem. Hledáte-li dárek pro Vaši manželku, maminku nebo sestru, rozhodně by Vám neměla uniknout aktuální nabídka Firmy na zážitky na dárky pro ženy. Firma na zážitky se totiž nezaměřuje pouze na zprostředkování adrenalinových zážitků, nýbrž si zde přijdou na své také ti, kteří se rádi nechají zlákat nejrůznějšími gastronomickými nebo wellness zážitky.