Hravé nakupování díky VIP voucherům

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám nebo chcete udělat jen tak radost někomu, na kom Vám opravdu záleží? Darujte VIP vouchery od Firmy na zážitky a nechejte výběr dárku na obdarované osobě.

VIP vouchery od Firmy na zážitky

Pravděpodobně jste již někdy slyšeli název společnosti Firma na zážitky a možná jste již díky této firmě Vy nebo někdo z Vašich blízkých prožili nejeden nevšední okamžik. Firma na zážitky však nyní nově připravuje pro klienty VIP vouchery, které lze darovat při nejrůznějších příležitostech. Díky VIP poukázce bude moci obdarovaná osoba rozšířit nejen svůj repertoár dech beroucích zážitků, ale také vybavit domácnost, pořídit bílou elektroniku z Mall.cz, moderní nábytek z Kiky nebo si koupit něco hezkého na sebe v C&A. Rodiny s dětmi potěší Aquapalace voucher. VIP voucher můžete věnovat, jak mladým, tak lidem ve starším věku. Mezi obchodními značkami, s nimiž Firma na zážitky uzavřela úzkou spolupráci, najdete například Sportisimo, rohlík.cz, obuvnictví Baťa, knihkupectví Luxor či drogerii DM.

Jak funguje VIP voucher do Mall.cz?

Společnost Internet Mall a.s. poskytuje možnost nákupu více než 147 tisíců druhů zboží. Poukázku do tohoto oblíbeného e-shopu získáte zde www.vipvoucher.cz/znacka/internet-mall-a-s/Vybírat lze z nepřeberného množství elektroniky, spotřebičů, oblečení, kosmetiky, hraček, knih, chovatelských potřeb a mnohého dalšího zboží. Obdarovaná osoba si objedná zboží z pohodlí svého domova nebo kanceláře a zboží si bude moci vyzvednout na sedmnácti pobočkách po celé České republice. Využít může také dopravu zdarma. Voucher lze nabít hodnotou 500, 1000 a 2000 Kč. Nákup je přitom naprosto jednoduchou záležitostí. Při nákupu zboží na internetovém portálu www.mall.cz stačí z dárkového poukazu do příslušného pole vepsat hodnotu dárkového voucheru a sleva se odečte.