Hračky se slevou až 60% na Bambule.cz

 

Protože je Bambule.cz opravdové království hraček, přináší nejen super tipy na nejoblíbenější hračky, ale i vysoké slevy na zábavu pro Vaše děti. V těchto dnech můžete využít slevy na oblíbené značky nebo si nechat poradit s výběrem něčeho nového.


  • Využijte slevy na výrobky od značky Hasbro, které trvají do konce května 2020. Hasbro se Vám postará nejen o společnou zábavu v podobě napínavé hry, ale potěší např. chlapce špičkovou pistolí od Nerf.


  • Bavte se se značkou Mattel, jejichž vybrané hračky jsou také do konce května 2020 se slevou až 57%! Udělejte radost s novou Barbie a jejím jednorožcem nebo Mega Bloks v podobě Mašinky Tomáše.


  • Nekončící zábavu si dopřejte také se super tipy od Bambule, které jsou do 28. 6. 2020 ve slevě až 60%! Pořiďte si nové kamarády Hatchimals, nové téma značky Lego nebo další zážitky s plastelínou a příslušenstvím Play-Doh.

 

Využijte vysoké slevy a užijte si jaro i léto s Vašimi dětmi na maximum. Rozvíjejte je, učte je nové hry a probuďte v nich fantazii. Na Bambule.cz najdete nejoblíbenější postavičky z TV, populární společenské hry a spoustu kreativní zábavy.