Hoďte starosti s nemovitostmi za hlavu a předejte péči o ně správci

Péče o nemovitosti zahrnuje široké množství úkonů a zařizování, zabírá značné množství času a v podstatě musíte být pořád ve střehu. Pokud tedy cítíte, že vám vaše nemovitost přidává pouze starosti, předejte je správci, který se o ni postará tak, abyste byli vy i vlastníci jednotek nebo bytové družstvo spokojeni.

Správa nemovitostí zahrnuje především ekonomickou a technickou oblast, nadstandardní servisy potom právní nebo inženýrskou oblast a podporu orgánů SVJ. Ekonomická správa se soustředí na vedení účetnictví a předpisy záloh, technická na evidence, revize a opravy a zajišťuje úklid, recepci, ostrahu a havarijní služby.

Správa nemovitostí Praha poskytovaná společností Parkers svým klientům zajišťuje nonstop přístup do internetové aplikace IFM24 zdarma. Aplikace umožňuje snadnou komunikaci se správcem, mezi obyvateli domu a orgány SVJ nebo bytového družstva a funguje zde i fórum, ve kterém spolu mohou obyvatelé domu diskutovat nad různými tématy. Klienti zde najdou veškeré informace o vlastnících a bytových jednotkách a mohou si projít ekonomický a technický přehled týkající se domu. K dispozici je také helpdesk, který řeší veškeré vaše požadavky.

Společnost Parkers poskytuje své služby i v jiných městech než je Praha, a to v rámci dálkové správy nemovitostí za zvýhodněnou cenu. Výhodou poptání služeb správce je fakt, že uspoříte v nákladech a zajistíte si efektivní hospodaření s vaší nemovitostí. Nabídka služeb je široká, vybrat si tedy můžete jak kompletní služby, tak pouze ty dílčí v závislosti na vašich potřebách. Zajištěn však bude každopádně osobní přístup a profesionální služby v té nejlepší kvalitě.