Generátor knihy jízd

Možná jste podnikatel, který k výkonu svého povolání potřebuje osobní automobil nebo jiný tip vozidla. Možné že toto vozidlo využíváte také k osobním cestám. Není to nepovolená věc, ovšem soukromé cesty nesmějí ovlivňovat knihu jízd, kterou je nutné předkládat spolu s daňovým přiznáním. Vedení knihy jízd je povinné pro všechny podnikatelské subjekty. Nejeden podnikatel ale potvrdí, že se jedná o agendu, která je velmi náročná na čas a vlastně také poměrně komplikovaná. Dle zákona však podobná agenda nemá žádný pevně stanovený formát. Nutností je však uvést několik potřebných informací a rozlišit tak od sebe jednotlivé jízdy.

S novým generátorem knihy jízd si každý podnikatel nebo firma může usnadnit mnoho kroků. Vzhledem k faktu, že kniha jízd musí obsahovat data začátku a konce jízdy a počty ujetých kilometrů, mohli odborníci vyvinout spolehlivý nástroj, díky kterému je možné nahradit manuální práci na knize jízd. V přehledné a jednoduché internetové aplikaci, kterou naleznete na stránkách www.generator-knihy-jizd.cz/, můžete najít mnoho užitečných rad týkajících se této povinné agendy. Kromě rad, které směřují k dalším vhodným náležitostem knihy jízd, mezi něž patří například stavy tachometru před a po každé jízdě, důvod cesty, tankování a označení cesty za soukromou, se můžete dozvědět užitečné informace také o samotném používání aplikace.

Na stránkách je také k nalezení kniha jízd vzor, díky němuž bude vedení vaší agendy jednodušší. Ačkoliv se nejedná o aplikaci, která je k dostání zdarma, můžete si být jisti, že jakmile ji zdarma vyzkoušíte, nebude vám vadit, že budete muset zaplatit roční poplatek, který činí 500 Kč bez DPH za vedení vozu v období jednoho kalendářního roku. Vlastní-li vaše firma větší objem automobilů, je možné zažádat také o množstevní slevu.

Usnadněte si s generátorem knihy jízd práci. Ušetřený čas a energii pak budete moci věnovat tam, kde to vaše podnikání potřebuje více!