Gastro balení olivy Bassta

Vlastníte pizzerii a rádi byste Vašim hostům nabídli prvotřídní pokrmy připravené jen z těch nejkvalitnějších oliv? V tom případě se Vám rozhodně vyplatí nakupovat u společnosti BMC Brno, která je předním dodavatelem zejména španělských potravin. Olivy představují surovinu, pro kterou je charakteristická dobrá chuť, ale také jsou také zdravé.

Pro většinu z nás dnes olivy nepředstavují nic, co bychom neznali.  V dnešních obchodech se můžeme setkat, jak s černými, tak se zelenými olivami. Ačkoliv mnoho lidí se domnívá, že oliv je několik druhů, neboť existují, jak zelené, tak černé olivy, opak je pravdou. Olivy jsou zpočátku zelené a postupem času jejich zrání se mění jejich barva. Postupem času tedy získávají vínově červenou, červenou, fialovou a nakonec černou barvu. Zelené olivy jsou mladé. Pro zelené olivy je charakteristická tvrdost a nahořklá chuť. Přičemž zelené olivy obsahují jen malé množství oleje. Černé olivy neboli dozrálé olivy jsou chuťově jemnější a na hmat jsou měkčí. Velké množství oliv si můžete objednat také na této webové adrese www.bassta.cz.

Koupit si zde můžete černé olivy bez pecky, černé krájené olivy, zelené olivy bez pecky a zelené krájené olivy. Velmi lahodně chutnají také zelené olivy s červenou paprikou. Balení si můžete objednat, jak v konzervě, tak v pytlících. Bez gastra balení olivy se ve špičkových restauracích neobejdete. K popíjení bílého vína jsou vhodné ke konzumaci zejména zelené olivy plněné mandlemi ale i ančovičkou. Naopak ke konzumaci červeného vína jsou určeny především olivy plněné sýrem či paprikou. Jak zelené, tak černé olivy jsou lahodnou přísadou nejrůznějších salátů i pizz.