Fritéza Airfryer a pomocníci do kuchyně značky Philips

 

O tom, že oceníte jakéhokoliv domácího pomocníka k ruce, ví nejlépe značka Philips. Kromě nabídky dalších produktů jako jsou televizory, audio, osvětlení nebo příslušenství pro oblast auto moto, přináší hlavně širokou nabídku produktů pro osobní péči a domácnost

 

V kuchyni je každá pomoc a "ruka" k nezaplacení. Vaším novým pomocníkem by se měla stát také horkovzdušná fritéza Airfryer XXL. Místo toho, abyste stáli nekonečnou dobu u pánve plné přepáleného oleje můžete přenechat tuo činnost fritéze, která Vám vytvoří výborné a mnohem zdravější jídlo.

 

 

Principem smažení je totiž u této fritézy horký vzduch namísto oleje. Jídlo se v ní připravuje opravdu jen s minimem tuku, takže například smažení jeho spotřebu snižuje až o 90%. Fritéza je navíc vybavena technologií oddělování a odstraňování přebytečného tuku. 

 

 

Bude Vaším kuchařem pro všechno smažení, ale i pečení, grilování, opékání nebo dokonce i pro ohřev již uvařeného jídla. Díky konstrukci fritézy bude veškeré připravené jídlo rovnoměrně tepelně zpracované a ohřáté. 

 

Další výhodou je její velikost - XXL. Nikdo nechce připravovat jídlo na etapy a čekat, až bude přichystané opravdu pro všechny členy rodiny. Tomuto problému se naštěstí s fritézou Airfryer vyhnete, protože zvládne přípravu pro všechny naráz. 

 

 

Celý koš má objem 7,3L, takže se do něj  vejde celé kuře nebo až 1,4 kg zdravě připravených hranolek. 

 

Kromě zvládnutého množství jídla je také skvělým pomocníkem z pohledu doby jeho přípravy. Jednak je asi 1,5 krát rychlejší než trouba a hlavně je fritéza vybavena režimem udržování teploty. Tím zajistí, že i když se Vám cokoliv jiného zpozdí, jídlo budete servírovat stále teplé. 

 

Co nám neustálý kolotoč vaření ještě více ulehčí, je navíc aplikace Philips Airfryer, která přináší stovky tipů, návodů a jednoduchých receptů - od rychlých zdravých svačinek až po jídla pro celou rodinu. Jistě oceníte také kuchařku zdarma, která přináší inspiraci od profesionálních kuchařů. 

 

 

Další nabídku značky Philips najdete také na Sledujcenu.cz