Feedo.cz - Black Friday

Čekáte miminko a nakupujete výbavičku nebo Vám doma zrovna nějaký ten malý rarach pobíhá? Ptají se Vás všechny babičky a tetičky, co mají Vám nebo dětem koupit? Jde Vám z toho hlava kolem, zejména při představě, kolik nakonec utratíte? Nevěšte hlavu a vrhněte se do nakupovací mánie právě teď! Právě teď totiž běží akce Black Friday na Feedo.cz, která je spojená s velkými slevami a výprodejem. Black Friday právě běží i na jednom z největších eshopů, který je věnovaným dětem, a to na Feedo.cz!

To, co maminky miminek a batolat řeší každý den, jsou beze sporu plenky. Právě teď je můžete na Feedo zakoupit s 20% slevou. U nejoblíbenější značky Pampers tak výhodně nakoupíte třeba i několikaměsíční zásobu.

 

Ať už kompletujete výbavičku pro Vaše miminko nebo jen potřebujete doplnit některé nezbytnosti, projděte si nabídku kojeneckých potřeb. Najdete zde např. elektronické chůvičky za bezkonkurenční ceny. Nejoblíbenější chůvičky od značky Phillips Avent jsou k dostání s téměř 40% slevou!

PHILIPS AVENT chůva digitální SCD580

Vybírat můžete i kojenecké lahve, kosmetiku pro děti (proti opruzeninám, vlhčené ubrousky, přípravky do koupele nebo tělová mléka) nebo tablety do myčky.

 

Před Vánoci Vás jistě zajímají hračky pro děti:

Rozhodně využijte slev na dětské autosedačky, které můžete koupit až s 35% slevou. V nabídce najdete značky Maxi Cosi, Cybex nebo Avionaut.

V neposlední řadě jsou slevy i na dětské oblečení. Najdete zde krásní kousky jak pro holčičky, tak i pro kluky.

 

 

Užijte si skvělé nakupování za bezkonkurenční ceny!