Vaše zlatíčka v pohodlí díky BeLenka

 

            Pokud máte rádi tu nejvyšší kvalitu, krásné zpracování a jistotu, že pro Vaše děťátko děláte maximum, pak vsaďte na ergonomická nosítka značky BeLenka. Tato značka je pro Vás zárukou nádherné originality a 100% pečlivosti, kterou odvádí právě Lenka – maminka tří dětí.

            Jednoduchost nosítka je někdy vykoupena povahou materiálu a naopak šátky nás mohou i přes svou pohodlnost odradit složitějším vázáním. Výhody obou se pod značkou BeLenka povedly skloubit a Vy můžete mít své děti stále u sebe v úžasných šátkových nosítkách.

            Ergonomická nosítka splňují ty nejnáročnější požadavky na zdravé a ergonomické nošení dětí a jejich bezpečnost. Jsou s láskou vyráběny na Slovensku a najdete u nich samozřejmě všechny potřebné certifikace.

 

Toddler i rostoucí nosítka

 

            V nabídce najdete dva typy šátkových nosítek. Vybírat můžete z nerostoucích Toddler nosítek, které jsou vhodné pro větší děti od 18 měsíců přibližně až do 3,5 roku. Popruhy jsou v těchto případech klasické a nejdou křížit.

            Popruhy jsou polstrované, zapínají se na přezky a jejich součástí jsou i gumičky jako pojistky proti rozepnutí. U těchto nosítek také najdete zvýšenou zádovou opěrku, aby mělo dítě dostatečnou oporu pro hlavičku a také kapuci, která dítě chrání před nepříznivým počasím. Nosit lze jak vepředu, tak i vzadu.

 

 

Nosítko Lenka 4ever

 

            Druhým typem jsou rostoucí nosítka Lenka 4ever, ve kterých můžete nosit děti již od 3 měsíců až do 3 let. V této kategorii najdete nosítka, u kterých lze popruhy křížit. Nosítko tak roste spolu s Vaším miminkem a je plně nastavitelné, aby pasovalo jeho velikosti. Vybírat můžete z mnoha vzorů a barev, které padnou přesně Vašemu stylu.

 

                                                                           

                 

 

 

Noste svá miminka s láskou

 

            Užijte si výběr krásného nosítka a s Vašimi nejmenšími si vychutnejte každou společnou chvilku, než se vydají do světa. Přínos nošení oceníte nejen vy, ale i děti:

  • Budou méně plakat
  • Dostanou velké množství okolních podnětů k vnímání
  • S vámi budou prohlubovat vzájemný vztah
  • Budou se jim zdravě vyvíjet kyčle
  • Krásně v náručí usínají
  • Během nošení posilují hluboký stabilizační systém
  • Mohou být kojena kdykoliv potřebují

 

Užívejte si vzájemnou blízkost, pohodlí, volné ruce a hlavně důvěřujte značce BeLenka, která pro Vás odvádí tu nejlepší práci.