Dovolená Rhodos Řecko

Rhodos, ostrov odpočinku

 

Teplé sluneční paprsky, vůně blížících se letních večerů, otevřené zahrádky restaurací a barů, to vše nás jen pobízí k tomu, abychom začali plánovat tu netrpělivě očekávanou dovolenou a konečně si odpočinuliod shonu pracovních a všedních dní. Pojďme odložit sešněrované obleky, poznámkové bloky, pracovní telefony, detailně propracovaný rozpis kroužků našich dětí a vyměňme je za pohodlné šortky, piňakoládu a mapu míst stvořených pro odpočinek.

 

Kam jinam se vydat, než na ostrov, který v sobě spojuje nepřeberné kulturní bohatství, nekonečné azurové pláže a večerní romantiku v místních tavernách?

 

Ano, řeč je o ostrově Rhodos, jednomu z nejoblíbenějších turistických destinací. Je skvělou volbou, pokud hledáte nezapomenutelnou letní dovolenou za přijatelnou cenu.

 

Dovolená v Řecku

Ačkoliv je ostrov Rhodos turisticky velmi oblíbený, je zde levněji než na jiných řeckých ostrovech, např. na Krétě. Rhodos nabízí krásné průzračné pláže Středozemního a Egejského moře, přírodu, spoustu památek, ale také proslulou řeckou pohostinnost a výborné řecké jídlo.

 

Je zde několik turistických letovisek, takže si vybere opravdu každý podle toho, co má rád. Hledáte klidnou a pohodovou dovolenou? Pak je pro vás tou nejlepší volbou letovisko Kalithea, které nabízí i přes dostatek hotelů rozlehlé olivové háje a ovocné sady vybízející k procházce.

 

Dovolená v Řecku Rhodos

Užijete si poklidnou dovolenou stranou od rušných ulic a davů turistů.

 

Pokud se už však nemůžete dočkat té největší koncentrace zábavy a všeho, co patří k té pravé letní dovolené, pak je pro vás nejlepší volbou letovisko Faliraki. Je známé jako nejrušnější oblast plná taveren, barů, diskoték, obchodů a butiků. Najdete zde rekreační střediska jako je Afandou, Kolymbia nebo Archangelos.

 

Jsou zde krásné hotely nabízející kvalitní služby pro celou rodinu. Pokud i na dovolené rádi poznáváte zajímavá místa a památky, vydejte se do stejnojmenného hlavního města Rhodos. Nabízí městskou atmosféru, rušné ulice a historické památky, ale i klidná zákoutí u Středozemního nebo Egejského moře. Nabízí krásnou dovolenou pro rodiny s dětmi, seniory nebo milovníky historie. Najít hotel nebo apartmán přes Booking.com.

 

Dovolená v Řecku Faliraki

Na Rhodosu najdete nepřeberné množství letovisek a turistických komplexů, které drží krok s nejvyššími nároky turistů. Jistě si vyberete podle vašeho přání levné ubytování nebo ubytování all inclusive v některém z moderních hotelů.

 

Odpočinkové chvíle můžete strávit návštěvou některého ze zajímavých míst tohoto ostrova, jako jsou např. Lázně Faliraki, Rhodský kolos, Petaloudes – Údolí motýlů, nebo historická místa a města Lindos nebo Symi.

 

Dovolená v Řecku hotel

Prožijete zde nezapomenutelnou a ničím nerušenou dovolenou plnou opravdových zážitků!
Přejít na rezervaci ubytování v Řecku. Penziony, apartmány, hotely, soukromé ubytování Řecko.

A nezpomeňte na opalovací krém v Dr.Max.

Katka

Booking.com