Doprava zdarma v Knihy Dobrovský a další slevy na knihy

 

Knihy Dobrovský mají pro Vás nachystanou pořádnou dávku slev a akcí, které nesmíte propásnout! Všichni čtenáři mohou do 13. 5. 2021 využít dopravu zdarma při nákupu nad 300,- Kč. Nezaplatíte ani korunu navíc při nákupu nejnovějších knih, bestsellerů a dalších titulů do Vaší čtenářské sbírky. 

 

do 19. 5. 2021 využijte tyto akční nabídky v eshopu Knihy Dobrovský:

 

  • Dále využijte akci 1+1 zdarma na knihu Porodní sestra z Osvětimi s audioknihou na CD. Tato kniha se stala naprostým bestsellerem a poskytne Vám jedinečný dramatický příběh inspirovaný skutečnými zážitky sestry Stanisławy Leszczyńské z koncentračního tábora.

  • Knihy od spisovatele Marca Elsberga za 99 Kč včetně e-knih. Užijte si napínavé příběhy a thrillery tohoto oceňovaného spisovatele, které Vás odpoutají od všedního dne a u kerých se maximálně odreagujete. Pro všechny milovníky napětí budou tyto knihy také skvělým dárkem.

  • Slevy až 50% na knihy Star Wars. Užijte si Star Wars dny a vyberte si jedinečnou sbírku knih legendární edice Star Wars. Radost můžete udělat nejen sobě, ale i podobný nadšencům, jako jste Vy.  • Začněte s Vaší první sbírkou eknih, díky akci 49 Kč za eknihu. V nabídce najdete výběr 20 ebooků napříč žánry. Pohodlně se posaďte a nechejte se vtáhnout do poutavého příběhu.

  • Pro všechny milovníky historie je nachystané superčtení z minulosti v akci 1+1 zdarma. Užijte si napínavé čtení z dob minulých, u kterého si dpočinete od starostí všedních dnů.

 

Nakupujte knihy nebo eknihy za velmi nízké ceny během slevových dnů v eshopu Knihy Dobrovský. Kniha nebo sbírka knih je skvělou volbou při odpočinku nebo jako jedinečný dárek, s kterým nadělíte chvíle klidu.