Dílna jako ze škatulky

Pracovní stůl jako centrum a středobod každé dílny potřebuje řadu doplňkových úložných prostor. Podvěsné boxy, pojízdné zásuvkové kontejnery, nástavby s policemi a se systémem předvrtaných otvorů pro snadnější zavěšení nářadí – vše na stránkách Jastcz.cz – kovový nábytek.

Fortelné plechové regály

Taky vás často napadne, když se jdete podívat do sklepa, do své dílničky, garáže nebo skladu, že by to konečně chtělo uklidit? Nebojte se, nejste sami. Odkládací prostory jsou od slova odložit a ne od slova uklízet. Že je to chabá útěcha? Tak si pořiďte pořádné kovové regály až ke stropu, vyrobené z kvalitní oceli, variabilní a bezpečné, které prodává specialista přes kovový nábytek - firma a internetový obchod Jastcz.cz. Jak se vám najednou při práci uvolní prostor, všechno bude přehledně srovnané a uklizené, uvidíte hned sami. Kovové regály je možné kombinovat s dřevěnými policemi a různými nástavci, regály se dají spojovat podle libosti a montáž zvládnete sami - většinou dokonce bez nářadí!

Do dílny? Dílenské skříně!

Máte dílnu? Pokud ano, určitě v ní máte spoustu nářadí – a jeho bezpečné uložení v odolných a zamykatelných skříních je pro vás určitě důležité. Dílenské skříně jsou široký pojem, stejně jako je široké jejich využití. Ať už chcete uložit hrst hřebíků, nebo benzínový agregát, variabilita polic, sestavení a doplňků kovových dílenských skříní umožňuje všechno a často ještě více. Univerzální kovové skříně SPD jsou konstruovány z kvalitního ocelového plechu o tloušťce jednoho milimetru. K jejich uzamykání slouží cylindrický zámek BURG, který je doplněn dvoubodovým rozvorným mechanismem. Chcete-li vědět víc, navštivte Jastcz.cz – kovový nábytek.