Dětské potřeby s velkými slevami na Feedo.cz

 

Nejoblíbenější značky dětských potřeb, hraček a oblečení za akční ceny na Feedo.cz


Sleva až 20% na značku Kinderkraft

 

 

 

 

Díky výrobkům značky Kinderkraft bude pečování o Vaše nejmenší snadné, pohodlné a zábavné. Do 21. 2. 2021 využijte slevy na širokou nabídku značky Kinderkraft - vybírejte z mnoha druhů kočárků, autosedaček nebo dětských cestovních postýlek. Precizní zpracování a moderní design zaručuje, že si vyberou i ti nejnáročnější.

  

 

 

 

Týdny Feedo lásek - vysoké slevy na mnoho dětských značek 

 

 

 

S Feedo.cz se můžete připravit na vše, co Vás bude čekat s malým miminkem. V této akční nabídce najdete výrobky určené ke koupání dětí, pomocníky pro jejich spinkání i hračky pro první dětské hry. Se slevou až 40% pořídíte výrobky od oblíbených značek jako je Maxi-Cosi, Cybex, Little Dutch, Britax Römer a mnoha dalších. Akce trvá do 21.2.2021. 

 

 

 

Sleva 20% na značku NUK 

 

 

Do 28.2.2021 využijte jedinečnou slevu na značku NUK. Tato značka přináší výrobky pro děti od nejmenších miminek až po batolata. Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu všech dětských produktů v moderním provedení. Na Feedo.cz najdete vše od dudlíků, pořeb pro krmení a kojení, dětské interaktivní hračky až po dárkové sady do porodnice.  

  

 

 

Užijte si akční nabídku z Feedo.cz. Můžete se spolehnout na ten nejširší výběr potřeb pro děti i maminky.

 

 

Nabídku z Feedo si můžete prohlédnout také na Sledujcenu.cz.