Dětské barefoot boty Be Lenka nyní v předprodeji

 


Jedinečná značka Be Lenka přichází s tolik očekávanou dětskou kolekcí barefoot obuvi. V tuto chvíli je spuštěn předprodej prémiových kožených barefoot botiček na sezónu jaro/léto z kolekce Be Lenka Kids. Tyto boty si vaše děti zamilují na první obutí. Jsou navrženy s důrazem na funknčnost a vynikají originálním vzhledem. Ergonomicky tvarovaná špička poskytuje dostatek místa pro prsty, ohebná podrážka bez podpatku a jejich zpracování z nich dělají toho nejlepšího společníka pro objevování světa. 

 


 

Pohodlí pro dětské chodidlo je zajištěno použitím kvalitních materiálů - vršek je ušit z prémiového nubuku (ideálního pro snadnou údržbu) a textilie uvnitř zajišťuje vzdušnost.

Podrážka je u této barefoot obuvi velmi flexibilní, tlustá 6mm a zajišťuje tak maximální kontakt s povrchem při chůzi. Právě to působí příznivě na vývoj dětského chodidla. Špička bot je samozřejmě dostatečně široká a zajišťuje dostatek místa pro prsty - ty tak nejsou deformované tvarem špičky.

Dětské barefoot boty Be Lenka jsou vhodné na každodenní procházky, na dětské hřiště nebo do parku a po naimpregnování odolají i vlhkosti.