Dárek k promoci za hubičku

Promoce představují slavnostní akademický obřad, kdy je studentovi za jeho několikaleté úsilí a píli udělen akademický titul. Možná si vzpomenete ještě na svoje studentská léta, kdy Vás během zkouškového období několikrát děsila představa, zda danou zkoušku zvládnete. Na závěr každého studia se musí každý poprat s diplomovou prací a státnicemi. Čas od času si student prožije stresové situace, postupem času však v paměti zůstávají pouze optimistické vzpomínky.

Jaký dárek k promoci?

Dnes se pravděpodobně nacházíte na místě pyšného rodiče. V den promoce nejen z Vašeho dítěte spadne veškeré napětí, ale i Vám se uleví a s největší pravděpodobností během slavnostního ceremoniálu uroníte nějakou tu slzičku.  Nyní je však na čase správně zvolit dárek k promoci, který absolventa vysoké školy potěší. Samozřejmostí zejména u dívek je kytice. Kromě ní však můžete darovat finanční částku, obrazovou knihu o umění či vědecké oblasti, kterou Vaše dítě vystudovalo. Chybu rozhodně neuděláte ani šperkem, výztuží do límečku nebo třeba elegantním koženým kufříkem na dokumenty. Chcete-li být originální, můžete vybrat na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky některý z nezapomenutelných zážitků. Vybírat můžete také z dárků jen tak pro radost, které jsou vystaveny zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/.

Nepřehlédněte ani tipy na dárky pro mladší děti

Firma na zážitky doporučuje darovat k této příležitosti voucher na luxusní gurmánský zážitek, během něhož si vysokoškolsky vzdělaný člověk bude moci pochutnat například na indické degustaci v Zátiší nebo večeři v Tančícím domě. Nezapomenutelné chvíle prožije rovněž během wellness a adrenalinových zážitků. Nabídka je skutečně pestrá a šance na výběr velmi vysoká. Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky najdete také celou řadu typů na dárky pro děti či jen tak pro radost. Díky tomu si již dnes můžete udělat představu o tom, jakým dárkem potěšíte Vaše ratolesti pod stromečkem.