Čištění koberců Olomouc

Blíží se hody ve Vaší vesnici nebo jiná slavnost a Vy byste měla ráda Vaši domácnost jako ze škatulky? Při této příležitosti si můžete od společnosti Šachmat nechat provést čištění koberců Olomouc, sedacích souprav i čalounění. Díky tomuto čištění vykouzlíte z Vašeho obývacího pokoje místo, ve které budete mnohem raději trávit Váš volný čas než doposud. Čištění společnost Šachmat provádí tak zvaným extrakčním způsobem. Výhody tohoto někdy také zvaného mokrého čištění spočívají zejména v odstranění všech druhů nečistot. Díky mokrému čištění se tak zbavíte velmi jednoduchým způsobem nečistot, mastných skvrn i hloubkové špíny.  

Při extrakčním kartáčovém čištění jsou z čištěného místa odstraněny nejen nečistoty, ale i prach a roztoči. Máte-li doma děti, které trpí různými alergiemi, dáte tak díky mokrému čištění sbohem nejen prachům a nečistotám, ale také zpříjemníte Vašim blízkým pobyt doma. S čištěním sedaček Olomouc budete maximálně spokojeni.

Také Vaše koberce, ačkoliv je máte již několikátou sezónu, získají znovu svěží vzhled. Při mokrém čištění je čistící roztok pod tlakem vpraven hluboko do vlákna čištěného materiálu. Nečistota se během chvíle rozpustí a vysaje se do sběrné nádoby. Mokré čistění je vhodné pro všechny druhy materiálů koberců a čalounění. Těšit se můžete na velmi rychlé schnutí v řádu několika hodin.

K celému čistícímu procesu společnost Šachmat používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix. Jen stěží byste hledali jinou firmu, která provádí čištění koberců za tak příznivou cenu jako právě společnost Šachmat. U koberců s rozlohou 21 metrů čtverečních zaplatíte za jeden metr pouhých 20 Kč. Přitom platí, že čím větší koberec, tím nižší cena za jeden metr čtvereční.