Čištění koberců i automobilů

Chystáte se strávit letní období aktivně a rádi byste si nechali vyčistit interiér Vašeho čtyřkolového zlatíčka? V tom případě pro Vás bude společnost Šachmat tou ideální volbou. Ačkoliv se může na první pohled zdát, že k dobré údržbě interiéru Vašeho auta, může stačit občas vyklepat autokoberec a vysát autopotahy a podlahu auta, opak je pravdou. K odstranění různých roztočů a ostatních malých broučků, kteří se velmi často a velmi rádi schovávat v čalouněných částech vozidla, je zapotřebí sáhnout po intenzivnějším odstranění. Společnost Šachmat používá k čištění interiérů automobilů extrakční způsob nebo takzvané mokré čištění za pomoci šetrných chemikálií.

S čištěním automobilů i s čištěním koberců Olomouc budete více než spokojeni. Pod pojmem mokré čištění je možné si představit proces, během něhož je pod tlakem vpraven čistící roztok hluboko do vlákna čištěného materiálu. Nečistota se tak rozpustí a během chvilky je vpravena do sběrné nádoby vysavače. Tímto čistěním je možné dosáhnout nejen odstranění skvrn a nečistot, ale také odstranění usazujícího se prachu a roztočů. Extrakční čistění aut splňuje veškeré nejpřísnější pravidla bezpečného čistění.

Společnost Šachmat provádí čištění aut v jakýkoliv pracovní den také ve večerních hodinách. Na základě osobní domluvy je možné provést extrakční čištění také o víkendu. Společnost Šachmat však neprovádí pouze čištění automobilů, ale také sedacích souprav a čalounění. Bližší informace naleznete také na této webové adrese: www.sachmat.com/cisteni-interieru/