Chutné španělské recepty na vašem stole

Také vzpomínáte na skvělé středomořské pokrmy, kterých jste si dosyta užívali na vaší dovolené ve Španělsku? A rádi byste si některé z nich připravili i ve vaší kuchyni? Radujte se, neboť Španělské recepty jsou tu online právě pro vás.

Internetový portál Španělské recepty nabízí postupy pro přípravu výborných španělských specialit ze všech 17 regionů Španělska. Doma tak snadno připravíte originální receptury a sestavíte výtečné španělské menu pro celou rodinu. Jednotlivé recepty můžete na stránkách filtrovat dle druhu pokrmu, regionu, energetických a nutričních hodnot, doby přípravy i žánru. Vynechat lze recepty obsahující lepek, mléko, ořechy a další alergeny, máte-li v rodině nebo mezi známými někoho s potravinovou alergií.

Každý recept obsahuje detailní popis postupu, fotografii pokrmu a samozřejmě suroviny nutné pro jeho přípravu. Navolit si můžete i počet osob, pro které budete vařit, a podle toho se vám na stránkách přepočítá množství potřebných ingrediencí. Některé originální španělské potraviny můžete zakoupit přímo v e-shopu společnosti Bassta, čímž váš pokrm získá ještě autentičtější chuť.

A jakým receptem začít? Co třeba typickou valencijskou paellou, kterou určitě zvládnou připravit i začátečníci. V e-shopu zakoupíte blistr pravého šafránu, rýži na paellu i kvalitní olivový olej, zajistíte si i ostatní ingredience a dle postupu pod odkazem www.spanelskerecepty.cz/spanelske-recepty/typicka-valencijska-paella/ připravíte autentický zdravý pokrm pro celou rodinu. Tak neváhejte a pusťte se do toho.