Březnové akce na Feedo.cz

 

Březnové slevy na dětské potřeby na eshopu Feedo.czSleva 20% na kosmetiku Hipp


 

 

Až do 15. 3. 2021 můžete využít 20% slevu na pečující kosmetiku Hipp pro maminky a navíc k nákupu získáte voucher na 35% slevu pro příští nákup kosmetiky Hipp. Využijte jedinečnou nabídku a dopřejte si kvalitní péči v podobě masážního olejíčku proti striím, tělového másla nebo zpevňujícího balzámu.

   

 

 

 

 

 

  

Sleva 30% na ekologickou kosmetiku Aquaint 


 

 

Značka Aquaint a My happy planet přináší praktické výrobky, které udrží Vaše děťátko i jeho potřeby v čistotě s ohledem na životní prostředí. Vyzkoušejte např. čistící spreje Aquaint, které můžete použít jak na ručičky nebo zadeček miminka, tak i na spadený dudlík, hračku nebo madlo kočárků. Vlhčené ubrousky My happy planet jsou biologicky odbouratelné a jsou vhodné již od narození. 

 

 

 

Sleva až 50% na značku G-mini 


 

 

Značka G-mini přináší řadu produktů, které usnaďnují péči o miminka a malé děti. Vybírat můžete kočárky, autosedačky, dětské oblečení, kojenecké lahve, termoobaly, jídelní židličky nebo koše na plenky. Využijte vysoké slevy a důvěřujte ověřené značce v péči o děti. U všech produktů pro děti se můžete spolehnout na kvalitní provedení a moderní design

 

  

 

 

 

 

 

   

Využijte jedinečné březnové slevy na Feedo.cz a dopřejte si kvalitní pomocníky v péči o děti.


 

 

 

Nabídku z Feedo.cz si můžete prohlédnout také na Sledujcenu.cz.