Bonami - moderní šatník


Máte rádi stylové kousky nejen ve svém šatníku, ale i ve své domácnosti nebo na cestách? Nebaví Vás standardní eshopy, které nabízí tuctové a nezajímavé kousky? Pak není nic jednoduššího, než navštívit moderní a zcela jiný eshop Bonami. Bonami se Vám snaží nabídnout výjimečné a neokoukané zboží v časově omezených kampaních a omezeném množství. Proto máte možnost získat jedinečné a stylové kousky, které pro Vás pečlivě vybírají stylisti.

Určitě je dobré se na stránkách zaregistrovat, protože Vám díky tomu neunikne žádná aktuální kampaň a budete mít perfektní přehled o tom, co by Vás mohlo zajímat nebo inspirovat.

Velkou výhodou daného sortimentu je fakt, že je vždy prezentován jako celek. Díky tomu si vždy uděláte perfektní představu o celkovém stylu, detailech a barevných provedeních. To jistě ocení každý, kdo s vytvořením vlastního stylu tak trochu bojuje, nemá tak dobrou představivost, ale přesto chce mít krásné a jedinečné bydlení.

Neocenitelnou předností je hlavně neotřelé zboží. Pokud máte konkrétní představu o odlišnosti, rafinovanosti a modernosti, najdete zde přesně to, co potřebujete. Odlišnosti v barvách, vzorech, tvarech a vzájemnému ladění je právě to, co je nedocenitelné a k nezaplacení. Nejde jen o to, zahlédnout někde krásně sladěný a promyšlený interiér, ale i o možnost jednotlivé kousky sehnat a mít je u Vás doma.

Můžete se tak utápět v záplavě pastelových nebo zářících barev, odlišných vzorů, kombinací a doplňků.

 

Najdete zde několik klasických kategorií

  • Dnešní kampaně
  • Skladovky
  • Nábytek
  • Svítidla
  • Koberce a textil
  • Kuchyně a jídelna
  • Dekorace
  • Móda a styl
  • Dárky
  • Žijte venku

 

V aktuálních kampaních nejdete právě probíhající tematické prodeje, zpravidla členěné podle místností (koupelna, jídelna,…), příležitosti (sváteční prostírání, piknik,…), typu vybavení (jídelní sety, nábytek do obýváku, vybavení dětského pokoje,…) nebo kolekci od určitého umělce.

Ve skladovkách pak najdete ty nejoblíbenější kousky, které Bonami vede díky jejich popularitě skladem. Od krásných kabelek, přes stylový porcelán do jídelny až po košíčky na cupcakes.

V kategorii nábytku můžete vybírat z klasického členění podle toho, co Vás zajímá (křesla a pohovky, židle, stoly a stolky, postele a ložnicový nábytek, knihovny a úložné prostory a celé kolekce nábytku).

Podobně snadno se budete orientovat i v oblasti svítidel, kde můžete kromě klasických typů stropních nebo stopních svítidel můžete zabrouzdat i do světelných dekorací, které jsou nyní velice oblíbené a dodají Vašemu interiéru útulnou atmosféru.

Velice krásný a originální výběr najdete v sekci koberce a textil. Můžete vybírat z nepřeberného množství krásných polštářů, perfektně sladěných ručníků nebo nevšedních kusových koberců.

Pokud v kuchyni jen netrpíte, ale čas v ní si opravdu užíváte, oceníte skvělé a moderní doplňky, které Bonami nabízí. Kuchyň i jídelnu si zde můžete vybavit prakticky od základního nádobí na vaření a pečení, přes servírování, skleničky, textil, až po dózy na uskladnění potravin.

Samozřejmostí jsou pak dekorace, které se hodí prakticky kamkoliv a díky kterým se budete doma opravdu cítit jako doma. Skvěle se Vám bude vybírat vše, co potřebujete – tapety, zrcadla, obrazy, vázy nebo svíčky.

Módní kategorie, kterou zde najdete, se opět nese v duchu zachování stylu, takže zde najdete hlavně doplňky – kabelky, brýle, šátky a třeba i vychytávky na cesty.

Co však ocení každý z nás, je kategorie s dárky! Bonami Vám usnadní vybírání díky členění na dárky pro ženu, muže, děti nebo třeba na svatbu. A stejně praktické je i jejich třídění podle ceny. Pokud si i přesto nevyberete, neváhejte využít dárkový poukaz.

 

I kdybyste na Bonami.cz nezabrouzdali za účelem nakupování, můžete strávit příjemné chvilky s jejich Magazínem, který přináší spoustu inspirace a příjemného čtení o stylu z celého světa. Získáte zde tak vše, co potřebujete – načerpáte inspiraci, najdete si svůj styl, který Vám nejvíce vyhovuje, a pak můžete rovnou zkontrolovat aktuální kampaně, jestli něco nepotřebujete.

 

Přejít na sortiment Bonami