Black Friday v Okay elektro

 

V Okay Elektro již vypukly slevy v rámci Black Friday a Vy tak můžete nakupovat elektro i nábytek se slevami až 82%! Akce trvá do 29. 11. 2020 a vztahuje se na vše. Neváhejte a využijte jedinečné slevy a velmi nízké ceny na domácí elektro spotřebiče nebo nábytek. Nejenže můžete udělat radost sami sobě, ale vybrat můžete i krásný a praktcký vánoční dárek pro Vaše blízké. Oblíbenými dárky jsou nejen mobilní telefony, produkty pro osobní péči nebo IT technika, ale i pomocníci do kuchyně nebo dárek pro celou rodinu, např. v podobě kvalitního kávovaru.

 

 

 

 

 

Kromě slevové akce Black Friday můžete v Okay elektro využít také akci Likvidace zboží z prodejen, během které můžete nakoupit např. novou sedací soupravu se slevou až 52%. Navíc na nábytek platí doprava zdarma. Díky této akci můžete za nízké ceny nakoupit elektro napříč celou nabídkou: audio a video produkty, malé i velké domácí spotřebiče, smart elektro, notebooky nebo pomocníky do domácnosti.

 

Využijte jedinečných slev v Okay elektro a pořiďte si nejen kvalitní domácí elektro spotřebiče, ale i stylový nábytek do obýváku, ložnice nebo kuchyně. Vybírejte pohodlně z domova a využijte dopravu zdarma na výdejny.