Black Friday - Notino

Všechny moderní eshopy s kvalitním zbožím si hýčkají své zákazníky a rádi jim nabídnou výhodné nákupy. Zejména pak v tomto období, kdy jsou velice populární nákupy během akce Black Friday. Ani jeden z největších eshopů s parfémy – Notino.cz nezůstává pozadu a nabízí obrovské slevy až 70%.

 

 

Takto vysoké slevy můžete využít na parfémy a vybírat z široké nabídky světových značek jako je Yves Saint Laurent, Armani, Calvin Klein nebo Gucci. Stejně vysoké slevy až 70% najdete i v kategorii péče o pleť a můžete výhodně nakupovat např. přípravky od Vichy, Estée Lauder nebo Foreo. Make-up a dekorativní kosmetiku můžete objednávat s vysokou slevou až 60%. Samozřejmostí jsou velmi kvalitní produkty od Estée Lauder, Lancome, MAC nebo Clinique. V neposlední řadě pak najdete až 35% slevu i na produkty pro vlasovou péči – značky Kérastase, Schwarzkopf nebo L´Oréal.

 

Pokud byste přece jen nevybrali nebo byste rádi zabrousili i k jiným značkám, luxusní nabídku získáte i u jiných značek, kde Vám Notino nabízí slevu 25%. A tady můžete vybírat opravdu dlouho, protože se jedná o desítky známých značek a produktů.

 

Velmi výhodné nákupy právě odstartovaly, takže neváhejte a udělejte radost sobě i vašim blízkým.

 

Přejít na nákupy do NOTINO