Bioderma Sébium v akci 2+1 zdarma na Pilulka.cz

 

Na odborníky stejně jako na kvalitní kosmetiku světových značek se na Pilulka.cz můžete spolehnout! Pro ještě větší podporu krásné a hlavně zdravé pokožky Vám nyní Pilulka.cz přináší akci na značku Bioderma. V těchto dnech můžete využít akci 2 + 1 zdarma při nákupu produktů z řady Bioderma Sébium.

 

 

Produkty řady Bioderma Sébium byly stvořeny pro mastnou pleť a pleť procházející náročnými životními obdobími. Aby byly jakékoliv změny pokožky pouze epizodickou záležitostí a nepřetrvávaly až do dospělosti nebo na pleti nezanechaly nepříjemné a nevzhledné stopy, s Pilulka.cz o ni pečujte opravdu kvalitně. 

 

 

Velkou zátěží je pro pleť období dospívání - vytrácí se jemnost pokožky a velmi často je potřeba efektivně zvládnout zvýšenou produkci kožního mazu. Objevují se také nedokonalosti a akné. Abyste toto náročné období přečkali bez možných poškození pleti, byla vyvinuta právě řada Bioderma Sébium pro mastnou a smíšenou pleť

 

Řešení nabízí pro každodenní péči a Vy můžete využívat ucelené řady - od čištění, přes hydrataci, péči o problematické partie až po peelingový gel. Čištění a regenerace pokožky do hloubky zabraňuje vzniku nežádoucích projevů. Produkty z řady Sébium přináší skvělé výsledky, které si teď můžete ještě více užít díky akci 2 + 1 zdarma

 

Akce se vztahuje pouze na nákup přes eshop a platí do vyprodání zásob. Neváhejte a investujte do opravdové a přirozené krásy. Jedině zdravá pokožka může vypadat krásně. 

 

 

Další produkty a značky dostupné na Pilulka.cz si můžete prohlédnout také na Sledujcenu.cz