Bezva zážitky za pár kaček

Podzimní počasí přeje venkovním aktivitám a to je skvělá zpráva především pro ty, kteří se neradi nudí. Dříve, než se přihlásí o slovo paní zima, můžete totiž podniknout spoustu zajímavých činností. K nim rozhodně patří také ty, které nabízí na svém internetovém portále Firma na zážitky.

Vyzkoušejte adrenalinovou bombu - skákací boty

Blížící se podzimní prázdniny tak můžete využít k vyzkoušení adrenalinové novinky letošního kalendářního roku, kterou se bezpochyby stály skákací boty. Díky a-jumpingu mohou nadšenci adrenalinu vyzkoušet to, co tu ještě nikdy před tím nebylo. Pod dohledem zkušeného instruktora se z Vás milovník skákacích bot. Během krátké doby se naučíte na skákacích botách skákat, pobíhat i provádět nejrůznější triky. Skákací boty jsou vyrobeny ze speciálních materiálů. A-jumping není sportem, který by si prozatím vyzkoušel každý. Je to dáno především jeho novostí, avšak alespoň nebudete dalším v řadě. Poukázku na a-jumping můžete darovat jako dárek také ke svátku, k narozeninám nebo jen tak pro radost. Díky a-jumpingu si budete moci poskočit až dva metry vysoko. Skok na nich je obvykle až pět metrů dlouhý. Možná Vás překvapí, že na nich můžete vyvinout rychlost až čtyřicet kilometrů v hodině. Ti nejšikovnější se mohou na skákacích botách dělat přemety, přeskoky a salta.

Kam s dětmi o podzimních prázdninách?

S dětmi můžete o podzimních prázdninách vyrazit do jednoho z nejmodernějších hračkářství, kterým je bezpochyby to v Hamleys. Právě zde se jim totiž naskytne jedinečná možnost pohrát si, jak s tradičními hračkami, tak s těmi úplně nejnovějšími. V hračkářství Hamleys Praha objevíte nejrůznější plyšáky, hračky na dálkové ovládání, kreativní hračky pro budoucí umělce, líčidla i doplňky pro malé parádnice. Neschází samozřejmě ani sportovní náčiní a hračky na ven. Během návštěvy se nezapomeňte projet na Benátském kolotoči nebo se projít zrcadlovým bludištěm.