Bezva akce za hubičku

Láká Vás představa o společném výletu, během nějž se nebudou nudit ani Vaše děti a ani Vy? Rezervujte si již nyní rodinný vstup do jednoho z nejbáječnějších aqvaparků v České republice a užijte si spoustu zábavy během vodních radovánek.

Kam za vodními radovánky?

Rodinný vstup do Aquapalace Praha nadchne, jak malé, tak větší děti. Navíc poskytne jedinečnou příležitost k prožití dech beroucích okamžiků pro celou Vaši rodinu. Během návštěvy aquaparku v Česlicích na vás čeká řádění v unikátním vodním světě, který dosahuje rozlohy 9 150 m2. Díky své rozloze představuje největší aquapark ve střední Evropě. K vodním radovánkám zde slouží dvanáct akčních tobogánů, 450 m dlouhá divoká řeka vinoucí se celým Vodním světem, umělé vlnobití i oblíbené strmé skluzavky. Vyzkoušet můžete rovněž atrakci zvanou Spacebowl. Jde o točení se po spirále vysokou rychlostí. Na této vodní atrakci si plnými doušky vychutnáte nekončící dávku adrenalinu. V Aquaparku Praha najdou místo pro relaxaci také dospělí. Zavítat můžete do Saunového světa a odpočinout si v některé ze čtrnácti druhů saun a prohříváren.

Kam za adrenalinem s dětmi?

Kdo vyhledává raději pobyt na souši, neměl by přehlédnout aktuální nabídku Firmy na zážitky na celou řadu dalších lákavých zážitků. Inspirovat se může zde www.firmanazazitky.cz. Kurz lezení Via Ferrat si užijí v naprosté bezpečnosti ti, kteří nemají pro strach uděláno. Milovníci lezení ve skalách si odnesou nejen nezapomenutelné vzpomínky, ale také se pokochají výhledy do malebné okolní přírody v Dolní Světlé.

Své tajné sny si můžete splnit také například letištní jízdou vozem Tesla X nebo při čtyřbodovým degustačním menu na zámku nedaleko Prahy.