Bezkonkurenční zážitky za pár kaček

Hledáte volnočasové aktivity na Velikonoce a rádi byste zažili něco netradičního? Zahrajte si s rodinou adventure golf! Tato skvělá zábava dodá nový nádech vaším společným chvílím. Navíc návštěva Adventure golf arény je jedinečným tipem na výlet o velikonočních svátcích.

Kam na golf s celou rodinou?

Areál Adventure golf se nachází v Horním Bezděkově, který najdete přibližně osm kilometrů jihozápadně od Kladna. Adventure golf v Horním Bezděkově přestavuje jediný areál v České republice, který nabízí dvě typově odlišná hřiště svého druhu. Nudit se zde rozhodně nebudou ani děti, ani jejich doprovod. Areál je vybaven, jak pro starší, tak mladší děti. Malé děti si zde mohou půjčit malé hole, které jim skvěle padnout do rukou, hračky, odrážedla i omalovánky. Nadšeni budou také rodiče s miminky, neboť s kočárky lehce projedete také celou trasu adventure golfu. Při hraní golfu nevynechejte pomyslnou devatenáctou jamku zvanou Tyrolská hospůdka. Právě zde totiž vaří poctivou tyrolskou kuchyni podle tamějších tradičních receptů a s vášní pečou slané pečivo i sladké moučníky.

Nenechejte si ujít adrenalinovou novinku v podobě skákacích bot

Spoustu zábavy si užijete také během vyhlídkového letu vrtulníkem R44 nad Brnem. Tento zážitek je určen pro jednu osobu a naskytne dech beroucí podívanou na Brno a jeho okolí. Během letu si užijete radost ze svobody, možnost létat volně jako pták i úžasnou atmosféru. Poukázku na let vrtulníkem za výhodnou cenu pořídíte zde www.firmanazazitky.cz/let-vrtulnikem-r44-pro-1-osobu

Milovníkům adrenalinu by neměla uniknout ani příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži adrenalinovou zábavu nového tisíciletí. Tou je bezpochyby a-jump a její gró spočívá ve schopnosti naučit se skákat, pobíhat i provádět nejrůznější triky. Skákací boty A-jump umožňují skoky až pět metrů dlouhé a dva metry vysoké. A to vše až v neskutečné rychlosti čtyřiceti kilometrů v hodině. Ti nejšikovnější se hravě naučí provést se skákacími botami přemety, přeskoky i salta.