Autoškola Praha 4

Rozhodli jste se, že si dáte předsevzetí do nového roku v podobě řidičského průkazu? Mít řidičské oprávnění se vyplatí v dnešní době čím dál tím častěji. Nemusíte se spoléhat na pomoc druhých a kdykoliv kdy potřebujete, můžete si zajet na větší nákup nebo se dopravit k lékaři do sousedního města. Vlastnění automobilu je výhodnou záležitostí zejména, pokud bydlíte na vesnici a dopravní spoje do zaměstnání či do škol z vlastní vesnice nejsou samozřejmostí. Zkrátka dnes se bez vlastnění auta a řidičského průkazu obejde skutečně jen málokdo.

Autoškolu bez zbytečného psychického vypětí si můžete udělat v Autoškole Praha 4. Tato autoškola disponuje zkušenými instruktory, kteří jsou si vědomi, že ne pro každého je řízení automobilu hračkou. K vykonání zkoušek z kurzu řízení auta budete připraveni po dvou měsících od začátku kurzu.

Autoškola Praha 4 provádí výuku řízení v moderních vozech značky Škoda Fabia a Škoda Octavia. Jedná se tedy o vozy, s nimiž se setkáte také v praktickém životě. Je více než pravděpodobné, že se Vám tyto automobily budou pohodlně řídit a že se rozhodnete si je pořídit pro vlastní účely. Teorie výcviku probíhá formou konzultací v malých skupinkách s maximálně pěti žáky.

Dříve než sednete do automobilu, čekají na Vás dvě lekce na trenažeru. Na silnice se pak budete pohybovat dalších dvacet šest vyučovacích hodin. Více informací ke kurzům Autoškoly Praha 4 najdete na této webové adrese www.ak-autoskola.cz/o-nas/skoleni-ridicu-praha-4/. Základní cena výuky a výcviku skupiny B vychází na 9 100 Kč.