Agátin svět přináší nádherné hračky s 10% slevou

 

Agátin svět má pro Vás nachystanou 10% slevu na velmi široký výběr hraček od nejznámějších výrobců. Slevu můžete využít až do konce října 2020. Pro aktivaci slevy zadejte slevový kód AFF10. Agátin svět přináší jedinečnou inspiraci na dětské hračky, s jejichž výběrem Vám pomůže Agátin hledátor. Vybírat můžete dle pohlaví, věku a zálib dítěte. Velice snadno si vyberet hračku, která dítě zabaví nebo ho naučí něco zcela nového.

 


 

Najděte inspiraci na krásné vánoční nebo narozeninové dárky pro děti. Hračky, které ve Vašich dětech podpoří samostatost, soustředění, kreativitu, tvořivost nebo jemnou motoriku. 

Agátin svět nabízí hračky a zábavu:

  • Pro nejmenší děti podporující vnímání a zvídavost: chrastítka, textilní muchláčci, textilní hračky, hračky do vody, gumové kostičky nebo dřevěné skládačky.

  • Pro děti od 2 let najdete široký výběr didaktických hraček, mazaik, puzzlí, stavebnic a mnoho dalšího.

  • Pro děti od 3 let jsou pak vhodné hračky podporující samostatné tvoření, samostatnou hru nebo rozvíjí jemnou motoriku. Vybírejte dřevěné montážní sady, kuličkové dráhy, dřevěné vláčkodráhy, nebo magnetické skládačky. Holčičky potěšíte zažehlovacími korálky, domečkem pro panenky, kuchyňkou nebo pohádkovým divadlem

  • Předškoláky jistě potěší kolektivní hra, hudební hračka nebo společné tvoření

  • Pro malé školáčky vybírejte hry, které jim pomohou s učením: magnetickou mapu, loutkové divadlo k procvičení slovní zásoby nebo logické společenské hry.

  • Dětem od 9 let je dobré nabízet zábavu, která je odtrhne od tabletů a počítačů. Vyzkoušejte experimentální, logické nebo společenské hry

  • Náctileté děti již ocení vlastní prostor, ve kterém si odpočinou od prvních starostí. Obdarujte je relaxačními omalovánkami, vyberte nové puzzle, vědomostní hru nebo experimentální sadu. Vhodný je také soukromý deníček, scrapbooková razítka, dekorační pásky a podobně.

 

Objevte krásný Agátin svět plný inspirace a zábavy nejen pro děti, ale i rodiče