5% Sleva na zimní barefoot boty Be Lenka

 

S klesajícími teplotami máte nejvyšší čas vybrat ty správné zimní boty. Pokud nechcete dělat kompromis mezi zdravým pohodlím a moderním vzhledem, vybírejte kvalitní zimní barefoot obuv značky Be Lenka.  Právě teď běží jedinečná sleva 5% na celou kolekci zimních bot Polar, které se staly bestsellerem mezi spokojenými zákazníky. Jde o ručně šitou vysokokvalitní obuv, která splní Vaše nejvyšší nároky. Základem je 4mm flexibilní podrážka, která splňuje vysoké standardy v barefoot obuvi. Jsou vyrobené se zapínáním na zip, takže se pohodlně a rychle obouvají. Svým vzhledem jsou barefoot boty Be Lenka určeny do města, nicméně díky zateplení z Merino vlny odolají i tuhé zimě.

 


 

 

Barefoot obuv Be Lenka Vám přinesou styl bez kompromisů. Její minimalistický styl barefoot obuvi je praktický nejen do města, ale i pro běžné a volnočasové využití obuvi. Pro Vaše nohy vždy získáte 100% péči a pohodlí:

 

  • ultra-flexibilní barefoot podrážka zajišťující maximální komfort při chůzi

  • rozšířená přední část v oblasti prstů umožňuje chodidlu přirozený pohyb

  • prémiová hydrofobní kůže

  • velmi teplá a pohodlná Merino vlna

  • 100% ruční výroba z ČRVyužijte slevu na barefoot obuv vysoké kvality a dopřejte si zdravou obuv, která Vás až do jara zahřeje. Be Lenka nabízí krásné barvy a minimalistický styl, ze kterého si vybere každý.

 

 

 

 

 

Další produkty z dílny Be Lenka si můžete prohlédnout také na Sledujcenu.cz.