5% sleva na obojky Reedog z Elektro-obojky.cz

 

Vymazlete si vybavení pro vaše čtyřnohé miláčky a nakupujte moderní vychytávky z Elektro-obojky.cz. Čeká na vás velký výběr elektrických obojků, ohradníků nebo chytrých produktů pro vaše pejsky a kočky
V nabídce najdete také nejmodernější hračky a veškeré chovatelské potřeby - od výživy, přes boudy nebo kosmetiku až po vychytávky pro cestováí se zvířaty

 

 

 

Ve dnech 6. 7. - 20. 7. 2020 můžete nakupovat vodítka Reedog s 5% slevou. Pro její využití zadejte v nákupním košíku slevový kód PARTNER5.

Usnadněte si také starost o krmení a vyzkoušejte některou z automatických misek pro psy a kočky, které krmení nadávkují přesně podle vašich instrukcí, i když vy budete v práci nebo na výletě. 

Pokud chcete, aby si váš mazlíček užil ještě více zábavy, obdarujte ho interaktivní kostí pro psy Wickedbone, která nepůjde chytit tak snadno. 

Důvěřujte nákupu na Elektro-obojky.cz a vybírejte elektrické obojky, výcvikové a protištěkací obojky, GPS obojky, ohradníky a neviditelné ploty od světoznámých výrobců z Číny, Francie, Belgie, Koreji a USA.