SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5901583518935

Výrobní číslo: A9004TR

Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TR Nádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů). Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje. Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý. Technické parametry: - objem: 3 litry - délka: 31 cm - šířka: 24,5 cm - výška: 15,5 cm

Cena od 283 Kč - 299 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

  • Historie ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

Zobrazit historii ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA

Historie nejnižsí ceny Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA.

  • Související položky
BGS Technic BGS 67801 Magnetická miska průměr 100 mm, nerezováBGS Technic BGS 67801 Magnetická miskaBGS Technic BGS 6866 Trychtýř pro plnění oleje pr. 135 mm s flexibilní trubkou a hadicí (SBGS Technic BGS 6866 Trychtýř pro plněSamonastavitelný tříramenný klíč na olejové filtry, 95-165 mm - JONNESWAY AI050102Samonastavitelný tříramenný klíč na olSběrná nádoba na vyjetý olej (30 l)Sběrná nádoba na vyjetý olej (30 l)Olejnička 350ml NEO toolsOlejnička 350ml NEO toolsRuční čerpadlo pákové, na olej a naftu - PRESSOL 13 028Ruční čerpadlo pákové, na olej a naftuBGS Technic BGS 9474 Vana 18 l pro vypouštění olejeBGS Technic BGS 9474 Vana 18 l pro vypČepy pro vystředění nápravnice VAG, sada 4 kusy - BGS 8306Čepy pro vystředění nápravnice VAG, saKlíč na olejové filtry 65-105 mm - BGS 8537Klíč na olejové filtry 65-105 mm - BGSNádoba na olej 6 l - konev s hubicí - BGS 9569Nádoba na olej 6 l - konev s hubicí - Pojízdná olejová výdejní souprava pro sudy 180 – 200 kg - Ferdus 25.40Pojízdná olejová výdejní souprava pro BGS Technic BGS 6770-1 Náhradní těsnění pro láhve s mechanickým ozprašovačem (Sada 6 dílů)BGS Technic BGS 6770-1 Náhradní těsněn

Načíst další