SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Sheesham

Sheesham

5 hodnocení

Adresa: http://www.sheesham.cz

Email: info@sheesham.cz

Telefon: 733 198 247

Dětský nábytek a dřevěný zahradní nábytek. Sheesham.cz je specialista na: dětský nábytek, dřevěný zahradní nábytek, umělý ratan a koloniální nábytek.

Sheesham

Specializujeme se na:

  1. dětský nábytek
  2. dřevěný zahradní nábytek
  3. ratanový zahradní nábytek
  4. koloniální nábytek
 
1. Kvalitní dětský nábytek s nadčasovým designem vhodný pro moderní dětské pokoje. Dětský nábytek z naší nabídky charakterizuje především funkčnost, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Naprostou samozřejmostí jsou všechny potřebné hygienické a bezpečnostní atesty nutné pro dětský nábytek. Nábytek splňuje normu EU (EN 716) pro dětský nábytek.
 
2. Dřevěný zahradní nábytek musí být bytelný, aby se pod Vámi nerozpadnul a pohodlný, aby pozezení v něm bylo příjemné. Nabízíme pouze kvalitní a masivní dřevěný zahradní nábytek z exotických dřevin, ale i cenově dostupnější nábytek z měkkého, hloubkově impregnovaného dřeva.
 
3. Ratanový zahradní nábytek je hitem posledních let. Pro jeho výrobu je použit umělý ratan, který je od pravého ratanu prokticky k nerozeznání, ale má perfektní vlastnosti, které umělý ratan předurčují k použití pod širým nebem, na terasách, ale i v interiéru.
 
4. Koloniální nábytek se vyrábí ručně, tradiční technologií v Indii. Koloniální nábytek z pravého palisandru je velmi bytelný a těžký a svým designem se hodí pro moderní i stylové interiéry.