SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Nakladatelství JUNIOR

Nakladatelství JUNIOR

5 hodnocení

Adresa: http://www.nakladatelstvi-junior.cz

Email: info@nakladatelstvi-junior.cz

Telefon: 597490476

Nakladatelství Junior se zaměřuje především na dětskou literaturu. Knížky plné pohádek vhodné pro malé školáky nebo ke čtení před spaním na dobrou noc. Dále nabízíme knihy navazující na slabikáře a doplňující tak školní učebnice. Nezapomínáme ani na rodiče, jim nabízíme knihy zaměřené na přírodu, populárně-naučnou literaturu, kuchařky a literaturu faktu.

Nakladatelství JUNIOR

Nakladatelství Junior se především zaměřuje na dětskou literaturu. V internetovém obchodě si můžete koupit knížky určené pro nejmenší až po knížky pro děti školou povinné. Naleznete zde knížky plné pohádek  vhodné pro malé školáky nebo ke čtení před spaním na dobrou noc.  Prodáváme i knížky, které napomáhají logickému myšlení dítěte, nebo  knížky, se kterými naučíte dítě malovat a rozvíjet tak jeho talent.
Hledáte-li knížky pro nejmenší, pro děti chodící do mateřské školky,
pro předškoláky nebo malé školáky? Tak jste na správném místě.
Chodí-li vaše dítě do školy, nebo se teprve chystá do první třídy, prodáváme
knížky pro malé školáky,  které navazují na slabikáře a doplňují tak školní učebnice. Napomáhají  malým školákům k tvorbě slovní zásoby, velká písmenka pomáhají dětem se  čtením, rozvíjejí myšlení a fantazii malého školáka.

Proč číst dětem před spaním?

Rituál  čtení knížek a pohádek před spaním pozitivně ovlivňuje dětskou  psychiku, čtení před spaním má mnoho pozitivních aspektů. Děti se učí  vnímat a naslouchat hlas matky nebo otce, vnímají předčítaný příběh,  zlepšuje se slovní zásoba a fantazie. Děti se naučí vnímat knihu jako  součást domácnosti, ve škole jsou vnímavější a nedělá jim problém  pracovat s učebnicemi a psaným textem.

Knížky pro dospělé v nakladatelství Junior.

Nabízíme i knihy pro dospělé čtenáře a rodiče. Především knihy zaměřené na přírodu a populárně-naučnou literaturu, kuchařky a literaturu faktu.