SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Dumshop.cz

Dumshop.cz

5 hodnocení

Adresa: http://dumshop.cz

Email: dumshop.cz@gmail.com

Telefon: +420602343406

Obchod s modním oblečením pro celou rodinu. Vybavení domácností, nábytek, zahradní nábytek, sportovní oblečení. Najdete u nás dámské šaty, sportovní obuv, pánská i dámská trička.

Dumshop.cz

Od roku 2009 se zabýváme katalogovým a on-line prodejem dřevěného masivního nábytku i ratanového, bambusového, teakového nábytku.

Zaměřujeme se zejména na vybavení modní oblečení, sportovní oblečeníložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů a kanceláří a kupelen. Proto je naše nabídka zaměřena převážně na manželské postele, dětské postele, matrace, skříně, komody a psací stoly, dále nabízíme velmi kvalitní kuchyňský nábytek, čalouněný nábytek, sedací soupravy, jídelní stoly a kuchyňské židle. Samozřejmě nabízíme i další bytový a zahradní dřevěný nábytek z masivu. Zboží se dováží z Thajska, Čína, Německo, Estonsko, Japonsko. Spoustu zboží nábytku je ručně a řemeslně dělaný. I když některé fotografie jsou horší kvality budeme neustále pracovat na zlepšení jak obrázků tak dodacích časů pro vás a vaší spokojenosi.

Máme i sekci pro sportovce, kutily a stavebníky. Naši partneři a spolupracovníci pocházejí ze zahraničí a jsou připraveni plnit Vaše přání a požadavky. Děkujeme za důvěru i trpělivost jak stávajícím zákazníkům tak budoucím zákazníkům. Budeme rádi i za vaší zpětnou vazbu. 
Aktuálně : u nás nejsou žádné skryté poplatky. Cena je u nás jasná ! Při nákupu nad 2000, - CZK

Doprava zdarma po Czech Republic a Slovenskou Republiku.

Možnost sjednání bankovního spotřebitelského úvěru na zboží.