SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

DEKSOLAR

DEKSOLAR

0 hodnocení

Adresa: https://deksolar.cz/

Email: info@deksolar.cz

Telefon: +420 739 488 151

Návrhy a řešení fotovoltaických elektráren na míru. Zajištění úspory energie a získání dotací z programu Nová zelená úsporám.

DEKSOLAR

DEKSOLAR - fotovoltaika na klíč
Ušetřit za elektřinu se hodí každému, DEKSOLAR navrhne a vyřeší foltovoltaickou elektráren na míru. Solární elektrárna bude ušitá na míru potřebám a možnostem Vašeho domu.

Dotace v rámci programu Nová zelená úsporámDEKSOLAR nabízí své zkušenosti s dotacemi v rámci programu Nová zelená úsporám. Nabízí také možnost financovat FVE na splátkyKompletní služby na profesionální úrovni:


- vstupní konzultace - co od fotovoltaického systému očekáváte, na co ho chcete využít - zda jde o ohřev vody, úspory nebo zvýšení soběstačnosti. DEKSOLAR nabízí bezplatnou konzultaci s odborníky. Protože fotovoltaika skýtá celou škálu možností, pomohou s výběrem ideálního řešení fotovoltaického systému pro vaši nemovitost. Vše vysvětlí, poradí a doporučí nejvhodnější řešení.


- dodání návrhu a pomoc s případnou úsporou díky dotačním programům - DEKSOLAR zařídí dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám. Veškeré administrativní kroky spojené s instalací fotovoltaické elektrárny udělá za vás.


- profesionální realizace: firma pro Vás připraví projektovou dokumentaci a zajistí kompletní dodávku a instalaci technologie fotovoltaického systému.
DEKSOLAR zameřuje pouze na foltovoitaické systémy, takže Vám nabízí profesionální a komplexní služby v oblasti fotovoltaiky. Firma je součástí holdingu DEK, který je jedničkou ve stavebnictví.