SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Weider Pure Creatine 250g

Weider Pure Creatine 250g
0
0 hodnocení

Výrobce: Weider

EAN: 4044782317228

Výrobní číslo: FIT_1017101

Produkt obsahuje výhradně HPLC testovaný, certifikovaný kreatin monohydrát vyrobený v Německu pod ochrannou známkou Creapure ®. Úkolem kreatinu v těle je obnova spotřebovaného ATP (adenosin tri-fosfát), což je základní energetický zdroj pro kontrakci svalových vláken při anaerobním výkonu. Organismus má schopnost ukládat kreatin do buněk kosterního svalstva a vytvářet si tak zásobu pro fyzický výkon, přičemž více uloženého kreatinu znamená více energie pro pracující svaly, které budou schopné absolvovat intenzivnější trénink. Pokud budete schopni trénovat s vyšší intenzitou, dojde k většímu zatížení svalstva a dosáhnete tak větší stimulace jejich růstu. Tento fakt má ještě pozitivní vedlejší efekt. Protože kreatin na sebe v těle váže vodu, budou vaše svaly navíc pořádně nafouklé. Tento produkt pomohl už mnoha sportovcům v úsilí o zvýšení výkonnosti a intenzity tréninku.

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Nutriční hodnoty nutriční informace (1 dávka - 5g): kreatin monohydrát 5000 mg

složení 100 % kreatin monohydrát Dávkování Rozmíchejte 1 čajovou lžičku (5 g) v džusu nebo sacharidovém nápoji. Prvních 4-6 dnů užívejte 3-4 dávky rovnoměrně rozdělené v průběhu dne, potom 1-2 dávky denně. Užívejte nejdéle 6 týdnů, potom udělejte přestávku v délce 2-4 týdny.

Parametry

Barvavícebarevná
Typ kreatinuMonohydrát

Cena od 360 Kč - 360 Kč v 6 obchodech

Obchody, které prodávají Weider Pure Creatine 250g

  • Historie ceny Weider Pure Creatine 250g

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Weider Pure Creatine 250g. Porovnání obchodů, které prodávají Weider Pure Creatine 250g.

  • Související položky