Sledujcenu.cz - průvodce nakupováním

Vicks SymptoMed complete citrón 10 sáčků

Vicks SymptoMed complete citrón 10 sáčků
0
0 hodnocení

Výrobce: WRAFTON LABORATORIES LTD, WRAFTON, BRAUNTON, DEVON

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Vicks SymptoMed Complete citrón Paracetamolum 500 mg, guaifenesinum 200 mg, phenylephrini hydrochloridum10 mg. Prášek pro přípravu perorálního roztoku. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Vicks musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud s

Cena od 94 - 264 v 5 obchodech

Obchody, které prodávají Vicks SymptoMed complete citrón 10 sáčků

BENU.cz
VICKS SYMPTOMED COMPLETE CITRÓN 500MG/10MG/200MG POR PLV SOL SCC 10
Přejít do BENU.cz

143 skladem

DocSimon.cz
VICKS SymptoMed complete citrón 10 sáčků

Lékárna.cz
Vicks SymptoMed Complete citrón 10 sáčků

sLéky.cz
Wrafton Laboratories Limited, Braunton | Vicks SymptoMed complete citrón sáčky 10ks
Přejít do sLéky.cz

135 skladem

Dr.Max
Vicks SymptoMed Complete citron 10 sáčků
Přejít do Dr.Max

264 skladem

  • Historie nejnižší ceny Vicks SymptoMed complete citrón 10 sáčků

  • Související položky