SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Titanfall 2

Titanfall 2
0
0 hodnocení

Výrobce: Electronic Arts

EAN: 5030937116920

Výrobní číslo: 100014564064

GAX4094

Titanfall 2 XONE

Pro hraní této hry je možná nutné vlastnit placený zlatý účet Microsoft. Tuto nutnost pro danou hru prosím zkontrolujte na stránkách výrobce hry.

Očekávaný titul Titanfall® 2 od studia Respawn Entertainment přinese dosud nevídanou míru propojení mezi pilotem a titánem.

Titanfall® 2 nabízí rychlou akci s řadou zvratů, ať už jde o novou kampaň pro jednoho hráče, která přiblíží jedinečné pouto mezi člověkem a strojem, nebo bohatší nabídku režimů pro více hráčů. Hra pokračuje v mapování nových oblastí žánru stříleček a vychází fanouškům vstříc v podobě nových titánů, rozšířených schopností pilotů a bohatého systému úprav a postupu.

CHARAKTERISTIKA

Pokročilá hratelnost plná akce - Titanfall® 2 přichází s neuvěřitelně zábavným, plynulým a strhujícím bojovým systémem, ať už se do víru akce vrhnete v roli pilota, bleskově rychlého elitního strážce Pohraničí, nebo ve dvacet stop vysokém titánovi.

Působivá kampaň pro jednoho hráče - Vůbec poprvé vezme Titanfall® 2 hráče na cestu hluboko do světa Pohraničí, a to pohledem Jacka Coopera, vojáka domobrany s touhou stát se pilotem. Uvězněný za nepřátelskými liniemi musí uzavřít neobvyklé spojenectví s ostříleným titánem třídy Vanguard s označením

Parametry

DistribuceCZ
Typ distribucekrabicová

Cena od 259 Kč - 432 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Titanfall 2

SuperGAMER.cz
Titanfall 2 XBOX ONE
Přejít do SuperGAMER.cz

259 Kčskladem do týdne

Softcom.cz
Titanfall 2 XONE
Přejít do Softcom.cz

432 Kčdoba dodání neznámá

  • Historie nejnižší ceny Titanfall 2

Zobrazit graf historie ceny
  • Související položky